ЕНЕРГЕТИКА У ФОКУСІ ОБ'ЄКТИВА-2016

20 груд. 2016

Напередодні Дня енергетика та новорічних свят фахівці Акціонерної компанії «Харківобленерго» разом з представниками Громадської організації «Діти Слобожанщини» підвели підсумки фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об'єктива». У творчих перегонах взяли участь діти від шести до шістнадцяти років, які мешкають у місті Харкові та Харківській області. Свої роботи на суд журі представили близько ста сорока юних фотографів, які змагалися у чотирьох номінаціях:

«Енергетика в особах»;

«Я та електробезпека»;

«Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє»;

«Енергетика: незвичайний погляд».

Від ЗНЗ міста Ізюм в конкурсі взяли участь 37 учнів. Чотири з них стали абсолютними переможцями конкурсу, а саме:

Ø          Широкий Владислав Олегович, учень 2А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області  -отримав приз глядацьких симпатій «За артистизм»;

Ø          Теницька Дар`я Сергіївна, учениця 1А класу Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області – переможець інтернет-голосування на сайті компанії;

Ø          Кокарєва Катерина Олександрівна, учениця 10Б класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області  - І місце в номінації «Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє»

Ø          Кондратенко Марія Андріївна, учениця 6Б Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Ізюмської міської ради Харківської області - І місце в номінації «Енергетика: незвичайний погляд»

На урочистий  захід, який проходив у музеї підприємства були запрошені учні – переможці конкурсу та їх батьки. Виконуючий обов`язки голови правління АК «Харківобленерго» Володимир Яворський подякував учасникам за яскраві та захоплюючі фотографії. Безумовно, найбільш очікуваним моментом свята стало нагородження переможців. Під час отримання грамот та цінних нагород (планшетні комп`ютери та смартфони) дітлахи ділилися історіями створення своїх робіт.

Згодом всіх учасників свята запросили до солодкого  столу, який підготували представники Громадської організації «Діти Слобожанщини».

Робота учениці ІГ №3 Теницької Дарини

Робота учениці ІЗОШ №10 Кондратенко Марії