Конкурс на заміщення вакантних посад директорів ЗНЗ

13 груд. 2016
12.12.2016 року відбулось засідання комісії з відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

12.12.2016 року відбулось засідання комісії з відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів:

Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області;

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області;

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області.

Подані документи було перевірено на відповідність вимогам, зазначеним в оголошенні про проведення конкурсу.

Рішенням комісії кандидатів на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізюма допущено до конкурсу.

Конкурс на заміщення вакантних посад директорів вищезазначених навчальних закладів призначено на 14 грудня 2016 року:

Час проведення:

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області – 10.00.

Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області – 11.30.

Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області – 13.00.

Місце проведення конкурсу: Харківська область, м. Ізюм, площа     Центральна, 1, сесійна зала (3 поверх).