ВІТАЄМО!

20 жовт. 2016
Інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. прийняла участь у VІІІ Міжнародному педагогічних інновацій.

22-23 вересня 2016 року у Черкасах відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Його організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників.

Під час фестивалю педагогічних інновацій презентували: результати досліджень сучасного змісту освіти авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

Салтовська Т.В., інструктор з фізкультури ІДНЗ № 16 презентувала свій досвід використання фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми "Степ-платформи для дошкільнят" (програма гурткової роботи з дітьми старшого дошкільного віку).