Міжнародний конкурс шкільних медіа

2 черв. 2016

З 28 по 30 квітня у Миколаєві відбувся ХІХ Міжнародний конкурс шкільних медіа, у якому взяла участь делегація нашого міста. Учениці ІГ №1 Ступак Карина, Золотарьова Анастасія та Черкашина Софія відправили для участі друковану настінну газету «Гімназія Times»; Орлов Владислав від імені ІЗОШ №2 представляв газету міської асоціації дитячо-юнацьких організацій загальноосвітніх закладів міста «Нове покоління»; «Погляд гімназиста» ІГ№3 відстоювала Яремчук Катерина, а Сльота Богдан разом з керівником групи, учителем української мови та літератури Липовою Оленою Володимирівною, презентували шкільну інформаційну службу «Тиждень6» ІЗОШ №6. Наймолодша учасниця, Кондратенко Марія, учениця ІЗОШ №10, власноруч виготовила стіннівку «Життя без електротравматизму».

Програма конкурсу була досить насиченою та різноманітною: майстер-класи для юнкорів, практичний семінар лідера спільноти Google Educators Group Букач А.; прес-конференції з президентом конкурсу Головченком Г., головою Миколаївської обласної ради Москаленко В., мером м. Миколаєва Сєнкевичем О., зустріч із поетесою Ю. Бережко-Камінською Ю. та багатьма іншими цікавими людьми. Презентація патрульної поліції Миколаєва, після якої юнкорів на лімузинах перевозили до Палацу творчості учнів, фотосесія на червоній доріжці та інтерв’ю, церемонія нагородження переможців і прямий ефір на ТК ТАК ТV нікого не залишили байдужим.

Усі наші учасники отримали дипломи лауреатів, а «Тиждень6» ІЗОШ №6 – перемогу в номінації «Краще електронне видання».

30 квітня усі мали змогу наостанок отримати задоволення від прогулянки Миколаївським зоопарком.

Оглядач порталу «Детектор медіа» Катерина Толокольнікова з

представниками редакції інтернет-видання «Тиждень 6» Ізюмської  ЗОШ №6