Підведені підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту МАН

2 бер. 2016
З вересня 2015/2016 навчального року в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста було організовано навчання в 12 секціях 8-и відділень Малої академії наук України.

З вересня 2015/2016 навчального року в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста було організовано навчання в 12 секціях 8-и відділень Малої  академії наук України.

На розгляд журі І (міського) етапу конкурсу-захисту було надано 20 науково-дослідницьких робіт, в тому числі: учнів 7-8 класів – 2, 9-х - 8, 10-х – 5, 11-х - 6.

За результатами трьох етапів конкурсу-захисту журі визначило переможців:

І місце:

1.Килинник Наталія, учениця 11 класу гімназії №3, секція історичного краєзнавства, науковий керівник Ткачук Анна .Дмитрівна, вчитель історії та правознавства гімназії  №3;

2.Денисенко Анна, учениця 11 класу ІЗОШ №6, секція охорони довкілля та раціонального природокористування, науковий керівник Яремко Тетяна Сергіївна, вчитель хімії ІЗОШ №6;

ІІ місце:

1.Пономаренко Вікторія, учениця 9 класу гімназії №1, секція хімії, науковий керівник Волковой Олена Василівна, вчитель хімії гімназії №1;

2.Ткаченко Ольга, учениця 11 класу ІЗОШ №6, секція історичного краєзнавства, науковий керівник Жерновий Володимир Вікторович, вчитель історії ІЗОШ №6;

ІІІ місце:

Мазнов Дмитро, учень 11 класу ІЗОШ №4, секція географії та ландшафтознавства, науковий керівник Грищенко Наталія Олександрівна, вчитель географії ІЗОШ №4.

Для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту були направлені Килинник Наталія  та Денисенко Анна.

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти ХОДА від 24.02.2016 №64 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році» Килинник Наталія, учениця 11 класу гімназії №3, посіла ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою  Наталію та її наукового керівника Анну Дмитрівну Ткачук!