23 жовт. 2015

22 жовтня 2015 року на базі ІДНЗ відбувся семінар-практикум для педагогів спеціальних груп для дітей з вадами мовлення та психологічного розітку  на тему " комплексний підхід як основа системної корекційно-розвивальної роботи в спеціальних групах для дітей з вадами мовлення та психологічного розітку" за участі Котенко В.В. заступника відділу освіти Ізюмської міської ради, Васько Н.О. провідного спеціаліста відділу освіти Вишневої І.М., завідувача комунальної установи "Харківсько обласна психолого-медико-педагогічна консультація" Харківської обласної ради, Єньшиної О.Ю, консультанта, вчителя-логопеда КУ "ХОПМПК", завідувачів, вчителів-логопедів, вихователів та батьків ІДНЗ № 2, № 4.