Урочистості з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

16 бер. 2020
11 березня 2020 року у приміщенні КЗ «Харківська обласна Мала академія наук» відбулися урочистості з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, у межах яких проведено нагородження переможців обласних етапів ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ювілейного ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та їхніх педагогів.

До участі в урочистостях були запрошені переможці ІІІ (обласного) етапу XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»: Гой Лілія, учениця 10-А класу Ізюмської гімназії №1, яка посіла ІІ місце в номінації «Історія України та державотворення» (керівник роботи вчитель історії Жернова Вікторія Сергіївна) та Живолуп Софія, учениця 11-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5, яка посіла ІІІ місце в номінації «Література» (керівник роботи вчитель української мови та літератури Мастепанова Лариса Володимирівна).

Учасників урочистостей привітали Карпова Л.Г, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Сидоренко О.Л., директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Покроєва Л.Д., ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Маленко О.О., представник Ліги меценатів України, Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, Мороз В.Д., голова Ради директорів закладів вищої освіти першого-другого рівнів акредитації, Ярещенко А.П., професор Харківської академії неперервної освіти, які вручили учням, студентам та педагогам дипломи й цінні подарунки.

Вітаємо переможців та їхніх наставників! Бажаємо їм творчих успіхів, натхнення та нових перемог!