Вчителі географії готуються до ЗНО

16 бер. 2020
12.03.2020 на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбулось чергове засідання міського методичного об’єднання вчителів географії. У ході засідання керівник ММО Луговець О.О. підвела підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з географії, повідомила вчителів про питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, що розглядались 27.02.2020 на семінарі в Харківській академії неперервної освіти. Вчителі географії обмінялись досвідом роботи по підготовці учнів 11-х класів до ЗНО.