Виховні заходи присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні

21 лют. 2020
20 лютого 2020 року за ініціативи волонтерського руху «Надія» в Ізюмській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради харківської області було проведено виховний захід присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Не люди по Майдану – Боги ходять,

Ці хлопці тілом й духом визначні

Слова в них щирі й красномовні –

Вони Вкраїни славнії сини!

20 лютого 2020 року за ініціативи волонтерського руху «Надія» в  Ізюмській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради харківської області було проведено виховний  захід присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

По завершенню виховного заходу, на знак пам'яті про Небесну  Сотню,  учні школи долучились до акції «Ангели пам'яті» та розвісити на деревах парку паперових янголят.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД «У НАШІЙ ПАМ'ЯТІ ВОНИ НА ЗАВЖДИ ЗАЛИШИЛИСЬ»

АКЦІЯ «АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ»

«Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»