05.02.2020 Такий бажаний визволення день!

10 лют. 2020
Кожного року 5 лютого Ізюм святкує славетну дату.77 років минуло відтоді, як наше місто було визволено від німецько - фашистських загарбників.

Доки світанками сонце стає,

А на калині зозуля кує - Пам’ять людська не забуде вовік,

Мук закатованих попелу крик.

Знову і знову подумки повертаємося до минулого. Без минулого немає майбутнього. Повертаємося не тільки тому, що пережите залишає невиправний слід у пам’яті, але і для того, щоб мати урок на  майбутнє.

5 лютого 2020 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 за ініціативи волонтерського загону «Надія»  було організовано та проведено ряд заходів:

• - волонтери відвідали та привітали ветеранів мікрорайону школи квітами;
  • - в шкільній бібліотеці організовано виставку літератури «Ізюм у роки Другої Світової війни»;
  • - учні 3- Б та 2- Б класів відвідали історичний музей міста;
  • - координатором учнівського самоврядування та лідерами школи проведено виховний захід  для учнів 8 – 11 класів.

Волонтери відвідали ветеранів мікрорайону школи

Виставка «Ізюм у роки Другої Світової війни»

Історичний музей міста

Інсценування повісті «Мати» О. Довженка