Співпраця закладів загальної середньої освіти міста з Національним Технічним Університетом «Харківський політехнічний інститут»

10 лют. 2020
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №11 міста Ізюм 4 лютого 2020 року відбувся день науки «Science is Fun!». Команда молодих вчених з Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут» провели цікаві лекції та різноманітні майстер-класи у форматі STEM для здобувачів освіти 7-11 класів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 та ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12. Майстер-класи стали до вподоби всім відвідувачам заходу, покрили різноманітні сфери інтересів школярів середньої та старшої школи. Для випускників була проведена лекція про умови вступу до Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут». Найбільш активні відвідувачі заходу отримали солодкі призи.