Відбувся освітній тренінг

18 лист. 2019
16-17 листопада 2019 року в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 для педагогів психологічної служби міста Ізюм відбувся другий етап навчання «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служби порозуміння з числа учнів та учениць для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному»».

Служба порозуміння в закладі освіти  має на меті допомогти дітям краще зрозуміти одне одного,  вдосконалити навички самостійного вирішення конфліктів без застосування насильства, без зайвої агресії, а лише з повагою до себе та інших.

Всі учасники  отримали Сертифікат  про успішне проходження 40-годинної освітньої програми та матеріали курсу.

Управління освіти Ізюмської міської ради вітає учасників тренінгу та  висловлює подяку  його організаторам.