18 лист. 2019
16 листопада 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулась IV Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

За результатами відбіркового туру на Конференцію були запрошені від міста Ізюм три учні: Рєзнік Дар’я, учениця 7-Б класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (секція «Інформаційні технології»), Безкоровайна Анастасія, учениця 8-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (секція «Теоретична фізика») та Яковенко Анна, учениця 9-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (секція «Екологія»).

Всі учасники отримали дипломи та невеликі подарунки.