Літо-Fest

3 черв. 2019
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти були і завжди залишаються найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави.

1 червня в місті управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області були проведені святкові заходи для дітей. Зранку на центральній площі розпочався концерт за участі юних виконавців та творчих колективів. Одночасно в центрі проходила виставка робіт творчих гуртків Центру дитячої та юнацької творчості.

Яскраво та феєрично пройшов традиційний дитячий флешмоб Літо-Fest на тему «Оскар». Учасниками конкурсу стали команди всіх закладів загальної середньої освіти міста. З кожним роком школярі все більш творчо та креативно підходять до підготовки. Цього разу кожен їх виступ був по своєму унікальний, відрізнявся цікавим різноманіттям костюмів, стилем, художньої постановкою, майстерністю, артистичністю. Журі на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком повинно було обрати переможця, який мав одержати перехідний кубок «НІКА» від переможців минулого року — ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Та за словами міського голови, було складно обрати переможця, адже два навчальних заклади отримали однакову кількість балів. Тому було вирішено, що переможцями флешмобу стануть дві команди – ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та Ізюмської гімназія №3, які нагороджено грамотами управління освіти та грошовими винагородами від Ізюмського міського голови по 10 тис. грн. Усі інші учасники отримали грамоти управління освіти та грошові винагороди від Ізюмського міського голови по 5 тис. грн. кожній команді. Також в рамках програми оздоровлення дітей міста Ізюм на 2019 рік, кожен заклад отримав спортивний інвентар.

Під час урочистої частини свята відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу «Креативна шпаківня», який проходив взимку серед учнів навчальних закладів. Всі учні та колективи, учасники конкурсу отримали грамоти та подарунки від організаторів конкурсу ТОВ «НОВААГРО».

Свято завершилося святковим концертом.