практичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти міста

19 груд. 2018

18.12.2018 в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти міста за темою «Від початкової школи – до зовнішнього незалежного оцінювання в умовах Нової української школи».

Мета семінару: удосконалення контрольно-регулюючої діяльності керівника закладу освіти через організацію системи роботи вчителів під час підготовки учнів до ЗНО в умовах Нової української школи.

Під час семінару директори взяли участь у «Ранкова зустрічі «Зимові свята»», яку провела Бугай Л.І., заступник директора з НВР.

Керівники ЗЗСО відвідали уроки: навчання грамоти у 1-В класі «Закріплення звукових значень вивчених букв», вчитель початкових класів Сеплива А.М.;  математики у 1-Б класі «Святий Миколай до нас завітай», вчитель початкових класів Посікун Л.М.; зарубіжної літератури у 6-А класі «Тема кохання. Образи Оксани і Вакули у повісті М. Гоголя «Ніч перед Різдвом»», вчитель зарубіжної літератури Вітік О.О.; англійської мови у 8 класі «Christmas traditions in different countries», вчитель англійської мови Лобасова М.М.; інформатики у 9-Б класі «Комп’ютерні моделі та застосування їх у навчанні»., вчитель інформатики Вермійчук М.М; індивідуальне заняття з географії з учнями 11-А класу у межах підготовки до ЗНО, вчитель географії Луговець О.О.; практичне заняття «Форма контролю Google-таблиці та Google-форми. Сервіси для створення тестів», вчитель математики Перевозник Ю.П.

Батьки учнів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 підготували святковий Ярмарок. На завершення відбувся концерт до дня Святого Миколая та Різдва.