Методичний колоквіум для вчителів 1-х класів ЗЗСО, гімназій та ЗДО міста

12 груд. 2018
11 грудня 2018 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області відбувся методичний колоквіум для вчителів 1-х класів ЗЗСО, гімназій та ЗДО міста на тему «Впровадження освітньої програми «Впевнений старт»

11 грудня 2018 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4  комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області відбувся методичний колоквіум для вчителів 1-х класів ЗЗСО, гімназій та ЗДО міста на тему «Впровадження освітньої програми «Впевнений старт».

Мета заходу - забезпечення взаємозв’язку між дошкільною та початковою ланками освіти з питань перспективності та наступності.

Учасники колоквіуму ознайомились з Концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом, алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти за освітньою програмою «Впевнений старт»; поповнили психолого-педагогічну обізнаність по роботі з дітьми шестирічного віку, із сучасним освітнім середовищем закладу дошкільної освіти; досвідом роботи педагогічного колективу щодо шляхів впровадження освітньої програми «Впевнений старт».

ї